Вторник, 22.01.2019, 22:09 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Дополнительная пенсия в Украине
Главная
Ваш новый бизнес
Рассылка
"Личный накопительный фонд"
 
Подписаться письмом
Партнерка
Меню сайта
Категории раздела
Пенсионная реформа в Украине [59]Накопительное пенсионное страхование [36]
ЕВРОЛАЙФ Украина [4]ГРАВЕ Украина [8]
МЕТЛАЙФ АЛИКО [13]АЛЬЯНС Украина [0]
Успех [3]
Аудио
Цитата дня
Время жизни сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Закладки
Каталоги
RU-TOP.NET - Бесплатный каталог сайтов
Яндекс цитирования
Рассылка '"Личный пенсионный фонд"'

Главная » Статьи » МЕТЛАЙФ АЛИКО

Частное акционерное общество "Алико Украина"

ПрАТ «Аліко Україна» (в подальшому Metlife Alico), яке працює під брендом Metlife Alico, входить до складу MetLife, Inc. Компанія пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи страхування життя, страхування від нещасного випадку, страхування здоров’я, страхування позичальників, а також групове страхування.

Компанію було зареєстровано в Україні 16 липня 2002 року, і наразі вона діє на українському ринку страхування життя відповідно до безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.Ретельно продумана стратегія розвитку бізнесу, професійна робота кваліфікованих спеціалістів та використання найкращих світових практик дозволили компанії вже до середини 2006 року стати лідером українського ринку страхування життя за обсягом зібраних премій. З тих пір «Аліко Україна» незмінно продовжує очолювати рейтинг, займаючи наразі долю ринку в 21,8% (відповідно до звіту Держфінпослуг України за 2010 р).

Статутний капітал компанії та додатковий вкладений капітал є одними з найбільших серед компаній страхування життя в Україні та складають 225.4 млн. грн.
Сума зібраних премій за 2010 р. склала 197.48 млн. грн, а чистий прибуток за цей період досяг 1.4 млн. грн, що є одним з найкращих показників на ринку.

Одним з найважливіших показників роботи компанії є обсяг страхових виплат. За 2010 рік «Аліко Україна» здійснила  страхових виплат на загальну суму понад 6942 тис.грн., підтверджуючи тим самим репутацію надійного партнера, що сумлінно виконує свої фінансові зобов’язання.
Metlife Alico обслуговує приблизно 80 тисяч клієнтів. Власна агентська мережа компанії нараховує близько 450 агентів та менеджерів, які працюють у 32 офісах, розташованих в 24 містах України.  Metlife Alico є лідером національного ринку страхування життя.

У переліку послуг Metlife Alico – страхові продукти для індивідуальних та корпоративних клієнтів, які об’єднують в собі унікальний страховий захист, можливість накопичення коштів, а також інвестування накопичень з метою отримання прибутку.

Окрім того, партнерами компанії є практично всі найбільші посередники зі страхування життя в Україні, а також ряд найбільших банків та фінансових установ, що дозволяє компанії обслуговувати клієнтів у всіх регіонах країни.



Источник: http://www.metlifealico.com.ua/uk/Individual/Who-We-Are/Locally/index.html
Категория: МЕТЛАЙФ АЛИКО | Добавил: vad (17.10.2011)
Просмотров: 2225 | Теги: Мелитополь, пенсионное страхование, Накопительное страхование, АЛИКО Украина, УКРАИНА, страхование жизни, МетЛайф Алико, Лайфовое страхование
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2019
Сайт создан в системе uCoz